MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 13803446
nr 1380 3446
Fåtöljer
Ett par, björk, 30-tal
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 februari 2021
kl 19:10:24
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)